Nowa Zelandia

View listings

Realigro.pl jest pierwszą światową wyszukiwarką nieruchomości, w której możesz przeglądać ogłoszenia o domach do sprzedaży w Nowa Zelandia

Nieruchomość na sprzedaż w Nowej Zelandii

Nowa Zelandia położona jest na południowy zachód od Oceanu Spokojnego i składa się z dwóch głównych wysp utworzonych w wyniku działania wulkanów i zlodowacenia. Stolica Wellington na Wyspie Północnej jest domem dla Te Papa Tongarewa, wielkiego muzeum narodowego.

Jeśli chcesz kupić nieruchomość na sprzedaż w Nowej Zelandii, rząd niedawno uchwalił ustawę uniemożliwiającą obcokrajowcom kupowanie domu na dziewiczej wyspie oceanicznej.

O ile nie mieszkańcy, Australijczycy czy Singapurczycy (z którymi istnieje umowa o wolnym rynku), w rzeczywistości rynek nieruchomości będzie miał ograniczony dostęp tylko do obcokrajowców marzących o schronieniu w dzikiej przyrodzie ziemi, która zainspirowała filmowe adaptacje powieści Tolkiena . Jednak to jest koniec

dotyczy głównie super bogatych Chińczyków i Amerykanów, najbardziej zainteresowanych kupnem nieruchomości na sprzedaż w Nowej Zelandii.

W ciągu dziesięciu lat w Nowej Zelandii ceny domów wzrosły o 60% (ze wzrostem o + 100% w stolicy), w parze ze spadkiem liczby właścicieli lokalnych w porównaniu z obcokrajowcami. Jednak zajmują tylko 3% rynku i są głównie zainteresowani kupnem nowej nieruchomości na sprzedaż w Nowej Zelandii.

Na tle wzrostu cen nieruchomości swoją rolę odegrało jednak również zaostrzenie kredytu bankowego narzucone przez ostatni rok: w lipcu poziom cen był niższy o 1,8% w porównaniu z poprzednim miesiącem.

Średnia wartość nieruchomości w Auckland wzrosła w ciągu roku zaledwie o 0,6%. Ponadto sprzedaż ogólnokrajowych nieruchomości w porównaniu z rokiem ubiegłym wymagała średnio więcej niż jednego dnia, co wskazuje, że popyt faktycznie spada.

Z drugiej strony ceny nieruchomości we wszystkich innych regionach Nowej Zelandii rosły w znacznie szybszym tempie, a niektóre czynniki sugerują, że w 2018 r. Rynek nieruchomości może kontynuować silny wzrost.

Nowa Zelandia jest ofiarą niedoboru mieszkań, które są powszechnie uważane za jeden z motorów wzrostu cen. Jednak prognozy danych sugerują, że może zacząć się zmieniać w 2018 roku.

Mimo to problem niedostatecznej podaży nie zostanie rozwiązany po dobrym roku, co oznacza, że ​​ten poziom budowy będzie trwał do 2019 roku i później.

Być może nie jest to zaskakujące, że Queenstown było miejscem numer jeden, które ludzie wybraliby tutaj, aby mieszkać i kupić nieruchomość na sprzedaż w Nowej Zelandii. Queenstown to fantastyczne miejsce. Jest to miejscowość całoroczna, oferująca wyjątkowe zajęcia na świeżym powietrzu w miesiącach letnich i światowej klasy narciarstwo zimą.

Ceny domów są wysokie, ostatnio wyprzedza Auckland jako najwyższe w kraju, więc być może trzeba będzie mieszkać na jednym z przedmieść, ale jest całkiem piękne, widoki są niesamowite w całym regionie Central Otago.

Queenstown zasługuje na swoje miejsce na szczycie naszej listy najlepszych miejsc do życia w Nowej Zelandii.

Na drugim miejscu na naszej liście poszukujących nieruchomości na sprzedaż w Nowej Zelandii znajduje się Napier. Położone w samym sercu Hawke's Bay Napier to wspaniałe miejsce dla siebie, jeśli planujesz transfer do Nowej Zelandii. Koszt życia w Napier jest znacznie niższy niż w większych miastach, takich jak Auckland, Wellington czy Queenstown, co czyni go interesującą propozycją.

Jeśli szukasz nieco innego miejsca, Rotorua jest zdecydowanie jednym z najlepszych miejsc do życia i wyszukiwania nieruchomości na sprzedaż w Nowej Zelandii. Jest to popularny punkt turystyczny, co oznacza wiele miejsc pracy. Jest to również cel całoroczny ze względu na atrakcje geotermalne, z których miasto jest najbardziej znane, a co za tym idzie, wielu turystów napływa tu w miesiącach zimowych.

Rotorua cieszy się centralną lokalizacją na Wyspie Północnej, dzięki czemu jest bardzo dostępna.

  •  
    Przeprowadzka do Nowej Zelandii. Ekspatriuj i mieszkaj w Nowej Zelandii

      Jedna z krain, która zawsze wzbudzała niekwestionowaną fascynację, zwłaszcza w świecie zachodnim, Nową Zelandią, wydaje się być miejscem marzeń w ostatnich latach, zwłaszcza dla nowego pokolenia. W rzeczywistości wielu to młodzi ludzie, którzy w poszukiwaniu fortuny decydują się radykalnie z ...

Mapa, zmian cen i statystyki

Related Real estates

Więcej informacji można uzyskać pod real.baumanagement@bluewin.ch
Lista rzeczy ruchomych, na wniosek, zbyt liczne, by wspomnieć, ale obejmują strefy wysokiego van, ciągnik, basen spa, itp. Do ostatecznego stylu życi...
Cod. 14825

Sprzedaż Dom wiejski, Nowa Zelandia, Coromandel, Whitianga, 49, Kaimarama Rd

4,506,613.27PLN
Sprzedaż
Dom wiejski

460 m²
Oszałamiająca 2 piętrowy odnowiony kauri willi z zawinięcia werandach, w pięknym ustalonych przyczyn. 7 minut od popularnej miejscowości turystycznej ...
Cod. 17102

Sprzedaż Dom wiejski, Nowa Zelandia, Coromandel, Whangamata, 218 Rangi Avenue

4,141,478.60PLN
Sprzedaż
Dom wiejski

809 m²
Dom i PRZYCHODY POGLĄDÓW znak + BURMISTRZA ISLAND 218 Rangi Avenue 4 Sypialnie Powierzchnia domu 515 m2 Triple Garaż Ref. 5998 1.475.000 dolarów...
UNAVAILABLE
Cod. 6748

Sprzedaż Inne (Mieszkalne), Nowa Zelandia, Wellington, Karori, 31 HAZELWOOD AVENUE

1,305,618.68PLN
Sprzedaż
Inne (Mieszkalne)

126 m²
Gdzie można znaleźć House & Land pakiet z nie mniej konserwacji i pielęgnacji trawników zrobić? ... To naprawdę przystępnej cenie? ... To jest w s...
UNAVAILABLE
Cod. 5948

Sprzedaż Dom, Nowa Zelandia, Dunedin, Caversham, 1 Ballance Street

1,616,600.75PLN
Sprzedaż
Dom

520 m²
Z kosztów budowy wzrosną w ciągu najbliższych kilku miesięcy jest to coraz rzadziej możliwość zakupu jakości wybudowany nowy dom już przejść do. Skład...
UNAVAILABLE
Mapa, zmian cen i statystyki
 
 
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB